Ministri de Turhan TÜVASAŞ Endpoint deducere cupit, erit Specialitas,

turhan specialized minister meus pone tardus est in parte dextra Tüvasas
turhan specialized minister meus pone tardus est in parte dextra Tüvasas

Civitatis de Railways Reipublicae Turcia ex alia turma, duo TÜRASAŞ merged in the last TÜVASAŞ Ministri Turhan ultimum punctum circa ea quae asseruntur posuit in perpetuum. Transportation inter Sen Chairman Nurullah Turkish-visited M. Cahit Turhan a Ministro Albayak «intimae TÜVASAŞ non sed crescere etiam magis erit," dixit.


Turcia scriptor inferi, qui rei publicae Railways Enterprise plaustro Industry (TÜVASAŞ), Turcia Locomotive Engine Industry (TÜLOMSAŞ) and Industry velit Iulii Turkey (TÜDEMSAŞ) calor in conjunctione Turcia Ratio Utilitas Industry Corporation ANTIPHON (TÜRASAŞ) eram statutum.

Post merger est 'non vendidit ad aliquis aliud cum ipso "," est TÜRASAŞ intimae' quod dozens of comment.

Turcia in speculando nuper facta est praeside Onder Rossi, et inter Sen Kamu-Turkish-Lorem Chairman m.nurullah Albayrak inter Sen: et Infrastructure Lorem Minister exchanged views Visiting M. Cahit Turhan.

Ağırlıklı olarak TÜVASAŞ ve Milli Tren Projesi'nin konuşulduğu toplantıda Bakan Turhan: “TÜVASAŞ'ın özelleştirilmesi ile ilgili bir planımız yok, daha çok güçlendirilmesi ile ilgili çalışmalar yapıyoruz.” dixit.

Transportation inter Sen-Turkish m.nurullah Albayrak Praeses dixit in contione post dicitur: "Lorem Turkish-vos prope II annis, dum satagunt simul haec tria magnifica subsidiaries. Vexilla, ut patet in hac substantia exitus nostri per parat sp. Bu kuruluşlarımızın yıllardır faaliyetlerini başarıyla sürdürdüğünü, genel müdürlük vasıflarının kaldırılmasının bu kuruluşlarımızın küçülmesine, işlevini kaybetmesine ve iş hacminin azalmasına neden olacağı endişesini taşıdık.

quae magni momenti in provincia qua operantur colligebant sub tecta nostra illas hae provinciae casus re fieri quaestus hic parcendo maxime elit providente gratia, sic negative afficiunt omnibus civibus in provinciam nos cogitatio docebit augeri sapien.

Praeterea in his rebus, collatis consiliis cum Scirasensis Deputy Dominus Ahmet Özyürek nos duxit ad rerum agendarum ordinem in parlamento. Sayın Milletvekili de konuya sahip çıkıp, duyarlılık göstererek TBMM çatısı altında 3-4 defa bağlı ortaklıkların tek çatı altında birleştirilmesi ile ilgili basın açıklaması yapmıştır. Ayrıca Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı Sayın Önder Kahveci Bey de Sakarya'ya gelerek TÜVASAŞ'ta ziyaretler gerçekleşirmiş ve fabrikanın statüsünün bu şekilde devam etmesi yönünde de basın açıklaması düzenlemiştir.

Tunc erit processus permanere arcte monitored a nostra communione noster pugnabit pro developing his institutions laboris et auctus negotium volumine.

Ut sumo a numerus rebus civilibus, utique. Biz de Türk Ulaşım-Sen olarak çalışanların haklarının takibini önce devlet ve millet diyerek yapacağımızdan hiç kimsenin kuşkusu olmasın!

Nobis posuit: et nos corporum nostrorum conductos operarios qui sub lapis opus esse victimas serve hac institutione!

Per tempus de proximo occurrit institutorum civilis societatis in Sakarya, invitare te ad me venire TÜVASAŞ!. Et locuti sunt ad kapsamdasa vultus huius sententiae invicem communicentur. TÜVASAŞ et nos verbo suo türasaş an privatization. Sc Sed contra est quod develop erit amplius, "dixit ... (Hakan Turhan /Medyab est)


News viæ ferreæ Quaerere

Be the first to comment

Comments